Witamy na stronie gabinetu

Rejestracja telefoniczna : Pn, Wt, Czw od godz. 14:30 do 16:00
    Kontakt : +48 795 418 811

O nas

Aesthetica

Aesthetica to  miejsce  stworzone z myślą o Tobie i Twoich najbliższych. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób, które chcą poczuć się wyjątkowo, dbając przy tym o zdrowie, dobre samopoczucie i urodę. Jakość i  bezpieczeństwo to nasze nadrzędne wartości w pracy z Klientem.
Podążając z duchem czasu nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, dzięki czemu w codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze medycyny estetycznej.

Kompleksowość

Wieloletnie kontakty z pacjentami utwierdziły nas w przekonaniu, że niezbędne jest profesjonalne, kompleksowe podejście do pacjenta. Po tradycyjnym leczeniu chirurgicznym żylaków kończyn dolnych warto uzupełnić leczenie elementami flebologii estetycznej. Z kolei są schorzenia naczyń żylnych, niewymagające tradycyjnego leczenia chirurgicznego, a jedynie działań z zakresu skleroterapii i laseroterapii. Nasze usługi dopełniają zabiegi estetyczne z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym aparatem USG z unikalną głowicą wysokiej częstotliwości, która umożliwia bardzo precyzyjne leczenie. Mamy najwyższej jakości laser neodymowo-jagowy FOTONA XP-2 z aparatem CRYO 6 DERMA COOLER, pozwalający na wykonywanie zabiegów bezpiecznie, efektywnie ze znacznym zminimalizowaniem dolegliwości bólowych.

Doświadczenie

Wykorzystujemy ogromne doświadczenie zabiegowe – chirurgiczne wynikające z wieloletniego stażu pracy w oddziale chirurgii ogólnej.
Naszym celem jest odkrycie piękna, które drzemie w każdym z nas.

 

Zapraszamy do Aesthetica.

Gabinet chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej Pawłowice

Przyjmujemy: Poniedziałek, Wtorek, Czwartek

Nasz fanpage

Zwiń